🥇 Top 15 van vorige week week 44 · en hun materiaal
2 van de 33 deze week geklasseerde rijders rijden met een transponder zonder categorie.
Week 44 van maandag 26 tot zondag 1 november 2026 · het klassement van de laatste voltooide week. Het materiaal wordt door de rijders opgegeven via Mijn garage.
| Rijder | Ptn | Chassis | Categorie | Motor | Accu | Regelaar (ESC) | Banden voor | Banden achter | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pierre BROUTIN3 rondes: 66,43s · gem 22,14s |
25PTN | Cat PB
|
Off-road 1/104WD Stock 10.5T | 10,5T
|
5000mAh
|
XR10 Pro G3
|
Mezzo jaunes
|
Mezzo jaunes
|
| 2 | Grégory CONYNCK3 rondes: 67,15s · gem 22,38s |
22PTN | B84
|
Off-road 1/104WD Stock 13.5T | 13,5T
|
|
Xr10 g3
|
|
|
| 3 | Roger VIZET3 rondes: 71,15s · gem 23,72s |
20PTN | B74.2
|
Off-road 1/104WD Mod | 7,5T
|
5000 2s shorty
|
Xr10 pro
|
Mezzo jaune 2 rangs crampons extérieur supprimer
|
Mezzo jaune
|
| 4 | Emerson DELCOURT3 rondes: 73,91s · gem 24,64s |
18PTN | – | Off-road 1/104WD Stock 10.5T | Garageprofiel niet ingevuld, vul die van jou in! | ||||
| 5 | Frédéric CHARLES BILLOIR3 rondes: 76,32s · gem 25,44s |
16PTN | Cat PB
|
Off-road 1/104WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800 et 4600
|
XR10 Pro G3
|
|
|
| 6 | Thibaut MEINSIER3 rondes: 82,83s · gem 27,61s |
14PTN | BXR S2
|
Off-road 1/104WD Mod | 7,5T
|
6600mAh
|
60A
|
Mezzo jaune
|
Mezzo jaune
|
| 7 | Alban BRICOUT3 rondes: 90,38s · gem 30,13s |
12PTN | CAT 2000 EC
|
Off-road 1/10Vintage 4x4 | 10,5T
|
6300 mA 2S SHORTY
|
XERUN
|
|
|
Het materiaal van elke rijder komt uit zijn garage (chassis, motor, accu, regelaar, banden). Nog geen materiaal ? De rijder vult zijn garage in en zijn merken verschijnen hier.
🏆 Kampioenschap van het seizoen 2026 · Top 15 · en hun materiaal
Het algemeen klassement van het jaar: de som van de beste weken. Dezelfde tabel, over het hele seizoen.
| Rijder | Ptn | Chassis | Categorie | Motor | Accu | Regelaar (ESC) | Banden voor | Banden achter | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pierre BROUTIN33 gemarkeerde weken |
770PTN | Cat PB
|
Off-road 1/104WD Stock 10.5T | 10,5T
|
5000mAh
|
XR10 Pro G3
|
Mezzo jaunes
|
Mezzo jaunes
|
| 2 | Charles HARTLEY19 gemarkeerde weken |
428PTN | CatPb
|
Off-road 1/104WD Stock 10.5T | 10,5T
|
5000
|
Xr10 pro g2
|
|
|
| 3 | Thibaut MEINSIER20 gemarkeerde weken |
362PTN | BXR S2
|
Off-road 1/104WD Mod | 7,5T
|
6600mAh
|
60A
|
Mezzo jaune
|
Mezzo jaune
|
| 4 | Tony MASCLET8 gemarkeerde weken |
188PTN | XB4 carpet 2025
|
Off-road 1/104WD Mod | 6,5T
|
4900
|
CTX-10RS 220A
|
Mezzo Jaune
|
Mezzo Jaune
|
| 5 | Grégory CONYNCK7 gemarkeerde weken |
166PTN | B84
|
Off-road 1/104WD Stock 13.5T | 13,5T
|
|
Xr10 g3
|
|
|
| 6 | Alexis DAMIENS6 gemarkeerde weken |
122PTN | XB2 2026
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T |
|
4200 stock
|
Oxide
|
splinter
|
mezzo
|
| 7 | Frédéric CHARLES BILLOIR6 gemarkeerde weken |
110PTN | Cat PB
|
Off-road 1/104WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800 et 4600
|
XR10 Pro G3
|
|
|
| 8 | Vincent CLARHAUT4 gemarkeerde weken |
100PTN | XB4 2025
|
Off-road 1/104WD Mod | 10,5T
|
5000
|
10
|
mezzo
|
mezzo
|
| 9 | Remi DEBREU4 gemarkeerde weken |
85PTN | Xb2 2025
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
|
Stock
|
|
|
| 10 | John DELANOTE4 gemarkeerde weken |
80PTN | B84
|
Off-road 1/104WD Stock 13.5T |
|
– |
|
– | – |
| 11 | Emerson DELCOURT4 gemarkeerde weken |
72PTN | – | Off-road 1/104WD Stock 10.5T | Garageprofiel niet ingevuld, vul die van jou in! | ||||
| 12 | Alban BRICOUT4 gemarkeerde weken |
58PTN | CAT 2000 EC
|
Off-road 1/10Vintage 4x4 | 10,5T
|
6300 mA 2S SHORTY
|
XERUN
|
|
|
| 13 | David VANDENBERGHE2 gemarkeerde weken |
50PTN | XB4 25'
|
Off-road 1/104WD Mod | 5T
|
5000
|
CTX10
|
201 medium
|
201 medium
|
| 14 | Dimitri ABBISS2 gemarkeerde weken |
42PTN | Sb401 - 2018
|
Off-road 1/104WD Stock 10.5T | 10,5T
|
4800
|
Xr10 pro g2s
|
Medium
|
Medium
|
| 15 | Stéphane HUBERT2 gemarkeerde weken |
42PTN | B10r
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800
|
Oxyde G2
|
Mezzo jaune
|
Mezzo jaune
|
De paddock in cijfers
Het materiaal van de 107 rijders (177 auto's) die hun garage hebben ingevuld.
⚙️ Motor
Hobbywing
48%
Corsatec
6%
Konect
6%
SkyRC
5%
R1 Wurks
4%
WS Line
4%
17 andere merken Inklappen
Corally
3%
LRP
3%
Nosram
3%
Ruddog
3%
Absima
2%
Cayote
2%
Rocket RC
2%
Surpass
2%
Tamiya
2%
Kyosho
1%
RB Concept
1%
Trinity
1%
Exalt
1%
IELASI Tuned
1%
Muchmore
1%
Orca
1%
Reedy
1%
🏎️ Chassis
XRAY
26%
Team Associated
24%
Schumacher
15%
PR Racing
15%
Kyosho
5%
Hobbytech
5%
11 andere merken Inklappen
Mugen Seiki
3%
Tamiya
1%
Yankee
1%
ARC
1%
Capricorn
1%
Carten
1%
HB Racing
1%
R1 Wurks
1%
Tekno
1%
TLR
1%
Traxxas
1%
🔌 Regelaar (ESC)
Hobbywing
52%
Elceram
11%
Corsatec
8%
Konect
5%
SkyRC
5%
Corally
3%
10 andere merken Inklappen
LRP
3%
Rocket RC
3%
Cayote
2%
Nosram
2%
Orca
2%
Team Powers
2%
Absima
1%
Kyosho
1%
Reedy
1%
Tamiya
1%
🔋 Accu
DXF
22%
Gens Ace
18%
LRP
12%
Cayote
10%
Sunpadow
9%
Corsatec
7%
7 andere merken Inklappen
Intellect
7%
WS Line
5%
Absima
3%
CNHL
3%
Konect
3%
Nosram
2%
Ruddog
1%
🛞 Banden
Schumacher
73%
Hudy
12%
6mik
7%
Ride
2%
Jetko
1%
Matrix
1%
5 andere merken Inklappen
Tamiya
1%
JConcepts
1%
Nexx Racing
1%
Rush
1%
VP-PRO
1%
🔧 Laatst bijgewerkte garages
De laatste rijders die hun garage hebben bijgewerkt. Wie is de volgende?
CV





























